Kamerové systémy WiFi, IP, PoE IP a AHD - vše skladem, dodání do 2 dnů.

IP kamera 2MPx 1080P WIP20V-SA30 dome 2,8-12mm - Cena: 1290 Kč

IP kamera WIP20V-SA30 2MPx 1080P bílá

dome  2,8-12mm optický zoom

Kvalitní kovová IP kamera s venkovním krytím IP 66
s proměnlivým pozorovacím úhlem  od 18 do 90 stupňů (2,8 - 12 mm) a proto jí využijete tam, kde je potřeba změnit vzdálenost pohledu. Kameru dokážete zaostřit až na vzdálenost 50m.

Vhodná do kamerových systémů 

rozměry: ¢150*118mm
hmotnost: 800g

Obsah balení: 

Vlastnosti:

 

 popis:

kompatibilní se síťovými NVR videorekordéry s podporou Onvif například - NVR WNK-3208 8ch hybrid 3v1 (analog, AHD, IP)  

Funkce IR cut - filtr - tyto kamery jsou vybaveny IR-cut filtrem stejně jako standardní barevné kamery. Tím je zajištěna věrná reprodukce barev při snímání během dne. Při setmění dojde k automatickému mechanickému odsunutí (přepnutí) IR-cut filtru mimo obrazový senzor a současně se kamera přepne do černobílého režimu. Tím se dosáhne maximální citlivosti kamery v noci, navíc je kamera osazena 30 IR LED super diodami. "True day/night" kamery poskytují perfektní barevný obraz během dne a vysokou citlivost v noci.

Provádí kompresi videa H.264 další generace, jedná se o progresivní kompresi, která umožňuje vetší nasazení vysokého rozlišení video záběrů a má mnohem menší nároky na ukládací prostor a propustnost. H.264 potřebuje méně než polovinu místa a propustnosti, kterou požaduje MPEG4 a o 80% méně v porovnání s MJPEG. Standard H.264 se používá u smartphonů, video kamer a aplikací jako je Flash nebo QuickTime. Je budoucností v kompresi!! Investujete tedy do produktu, který nebude potřeba v krátké době měnit za nový!

IP kamera se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu díky vestavěné kvalitní optice a obrazovému čipu s vysokou citlivostí. Tato IP kamera má infrapřisvícení pro noční vidění, funkci fotoaparátu. Samozřejmostí je možnost vzdáleného dohledu z počítače v rámci vnitřní sítě nebo přes internet.

IP kameru lze sledovat přes běžný webový prohlížeč. Po přihlášení do uživatelského rozhraní můžete také sledovat obraz z kamery na monitoru počítače.

Využití této IP kamery je velmi široké a můžete ji využít jako bezpečnostní kameru, která Vám odešle e-mail i s fotografií po zachycení pohybu. Samozřejmě můžete IP kameru využít pro vzdálený dohled dětí nebo zaměstnanců přes internet. Můžete také sledovat např. stav zařízení na dálku apod.

Pokud nemáte NVR videorekordér, doporučujeme nainstalovat CMS "Milesight VMS Lite" (Central Managment Software pro záznam a sledování) na vašem PC a pro vyhledání a jednoduché nastavení IP kamery doporučujeme nainstalovat ONVIF Device Manager.

Je možné nastavit kameru i přes prohlížeč Internet Explorer do verze 10 s podporou Active X. Internet Explorer 11 a vyšší lze též použít, ovšem v kompatibilním módu verze IE 7 - 10.

 

Milesight VMS Lite (ONVIF kompatibilní) je bezplatný systém pro správu videa navržen pro práci s IP kamerami s cílem poskytnout video monitoring, nahrávání nastavení a funkce pro správu událostí. Milesight VMS Lite je zdarma a velmi snadno ovladatelný, intuitivní, se snadným přístupem k nejčastějších činností, jako je sledování živého videa, vyhledávání pomocí nahrávek a export videa a snímky. Je schopen integrovat s jinými zařízeními prostřednictvím ONVIF a můžete připojit až 64 kamer. Navrženy pro práci v systému Windows XP / 7 / Vista / Server 2000 / Server 2008. Při přihlášení Milesight VMS Lite, existují dvě výchozí uživatelská jména "admin" a "viewer". Dále jen "admin" uživatel má všechna provozní práva k nastavení, zatímco "viewer" uživatel nemá žádná práva k úpravě nastavení, ale pouze k prohlížení videa. Výchozí heslo je "password".

 

Vlastnosti Milesight VMS Lite: 

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D0812160-6126.jpg D0812160 0730691387714

Copyright © 2020 ProdejKamer.cz. Všechna práva vyhrazena.