Kamerové systémy WiFi, IP, PoE IP a AHD - vše skladem, dodání do 2 dnů.

WIFI PTZ IP kamera - základna alarmu 433MHz - Cena: 998 Kč

Pozor: 
Toto není jen APP Wifi IP kamera, ale také může být použita jako základna alarmu, kterou můžete spárovat s více než 50 ks 433 MHz detektorů !!! Tyto detektory najdete v našem sortimentu

funkce
Podpora detekce pohybu. Poté, co je fotoaparát nastaven do režimu ochrany a kamera, nebo jakékoli připojené čidlo 433MHz detekuje narušení hlídaného prostoru, IP kamera spustí alarm, bude pořizovat fotografie (video) a posílat poplachové zprávy do aplikace telefonu. Citlivost detekce pohybu můžete nastavit v aplikaci APP.

popis
Kamera s vysokým rozlišením, 1 milion pixelů displej 
Můžete připojit kameru k wifi síti, nebudete potřebovat kabel 
Kamera nahrává obraz i ve tmě, kdy se zapne IR přísvit a můžete vidět vše i ve tmě 
můžete vložit SD kartu, kam se bude ukládat videozáznam 
stačí pomocí aplikace ovládat kameru otáčet pohled nahoru a dolů,  vlevo a vpravo, také můžete poslouchat  zvuk a oboustranně komunikovat. 
Tato síťová kamera je nejen wifi kamera, ale také alarmová kamera, můžete přidat bezdrátové senzory (detektor otevřených dveří, detektor pohybu, detektor kouře, detektor úniku plynu, detektor úniku vody, atd.)
při poplachu kamery nebo při poplachu bezdrátového senzoru, telefon obdrží alarmovou zprávu a můžete také přijímat e-mail s alarmem a obrázkem narušitele.

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D1001008-2.jpg D1001008 PRO415011001008

Copyright © 2020 ProdejKamer.cz. Všechna práva vyhrazena.