Kamerové systémy WiFi, IP, PoE IP a AHD - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA AP-GHAS02 pro Android,iOS - Cena: 2290 Kč

Wi-Fi/GSM alarm systém TUYA  AP-GHAS02 pro Android,iOS

Moderní TUYA alarm systém AP-GHAS02 s podporou WiFi i GSM sítí. Tento alarm systém lze přípojit k aplikaci TUYA Smart či Smart Life.  Spuštění alarm systému je jednoduché i následné přiřazení zařízení do Vašeho mobilního telefonu, kterým můžete alarm systém taktéž ovládat. 

TUYA alarm systém Vám po připojení k Vaší wifi síti a spárování s Vaším telefonem pošle upozornění pokud některý z čidel zaznamená pohyb. Upozornění na Váš telefon může alarm systém poslat i pokud zařízení umístíte v oblasti bez WIFI sítě a to tím, že do zařízení vložíte SIM kartu a následně si nastavíte zda chcete aby Vám alarm systém zavolal nebo poslal SMS. Zařízení můžete ovládat mnoha způsoby. Samozřejmostí je ovládání pomocí samotné základny alarm systému, další možností je pomocí Vašeho spárovaného telefonu či základní ovládání (zapnutí, vypnutí či SOS) přiloženým malým dálkovým ovladačem. V aplikaci najdete krom nastavení, spuštění či vypnutí také seznam detekovaných alarmů s přesným časem, kdy k alarmu došlo. Základna alarmu je stejně jako mobilní aplikace a dálkový ovladač vybaven tlačítkem SOS, kterým v případě potřeby spustíte alarm okamžitě. Dále jsou k dispozici dva čipy, kterými po přiložení k základně alarm zapnete či vypnete.

Základna je taktéž vybavena reproduktorem pro zvukový projev při alarmu. Další zařízení (PIR čislo, dveřní/okenní čidlo) jsou již bezdrátové s vlastní baterií.

Základna alarmu, ačkoli se pomocí přiloženého adaptéru napájí přímo ze zásuvky, je vybavená taktéž vlastní baterií pro případ přerušení dodávky elektřiny.  

Veškeré příslušenství v tomto balení je k sobě již spárované a po spuštění jsou spolu okamžitě kompatabilní. Samoszřejmě je možno dokoupit další zařízení (PIR čidla atd.), která ale již bude nutno se základnou alarmu spárovat. (Velmi jednoduché).   

 

Obsah balení:

  1. 1x - Wi-Fi / GSM základna alarm systém
  2. 2x - Dálkové ovládání
  3. 2x - Čip pro rychlé zapnutí/vypnutí
  4. 1x - Pohybové čidlo okenní/dveřní
  5. 1x - PIR pohybové čidlo
  6. 1x - Napájecí adaptér

 

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D1203020-3396.jpg D1203020 PRO415011203020

Copyright © 2020 ProdejKamer.cz. Všechna práva vyhrazena.