Kamerové systémy WiFi, IP, PoE IP a AHD - vše skladem, dodání do 2 dnů.

DVR 4ch XM-104-NC, CZ menu - Cena: 1990 Kč

POZOR U tohoto rekordéru nefunguje HDMI konektor, proto je za bezkonkurenční cenu.
(rekordér lze připojit k monitoru nebo televizi přes počítačový kabel k monitoru VGA D-SUB) 

Vše ostatní funguje bez jakýkoli problémů, vzdálená dohled, mobilní aplikace atd... 

Hybridní AHD rekordér umožňující připojení jak běžných analogových kamer, tak analogových HD kamer 720P/1080P  nebo IP kamer. K dispozici je 4 analogových vstupů BNC, kam lze připojit AHD kamery s rozlišením 720P,960P,1080P,2160P(4x) ale také běžné analogové kamery. Rekordér lze přepnout do režimu s IP kamerami, pak lze připojit až 8 IP kamer 1MP (720p). Zvolit lze také hybridní režim s 4 analogovými HD kamerami do 1080P v kombinaci s 4 IP 1MP-720P IP kamerami. Rekordér lze osadit pevným SATA diskem o kapacitě až 4TB.

Vlastnosti digitálního videorekordéru XM-104NC v češtině

 

Pro přístup k obrazu z kamer, k záznamům či k nastavení po dokončení instalace má zákazník celou řadu možností. Nejjednodušší variantou je přístup z P2P aplikace. Tato služba nevyžaduje od zákazníka žádný zásah do nastavení jeho počítačové sítě, neboť o automatické spojení se stará služba cloud. Připojení z mobilních telefonů a ostatních zařízení s operačním systémem Android či IOS (Iphone, Ipad). Pro aktivaci této služby stačí nainstalovat aplikaci do mobilního telefonu.

Přehledný manuál v českém jazyce k ovládání DVR naleznete na našich stránkach.

Součástí dodávky je i plnohodnotný počítačový software CMS, který zvládně připojit až 64 různých zařízení z různých rekordérů.Software se dokáže automaticky spustit po startu systému, automaticky se přihlásit a automaticky připopojit kamery. Lze jej provozovat na libovolných počítačích i bezobslužně. Software samozřejmě podporuje rozsáhlé možnosti nahrávání. Tento software dokáže připojit více rekordérů současně a navíc i některé IP kamery.  SW CMS pro PC a notebooky (systém Windows) umožňuje rovněž připojení přímo přes IP adresu, tak i přes službu zdarma - funkci P2P.

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D0814043-3.jpg D0814043 PRO415010814043

Copyright © 2020 ProdejKamer.cz. Všechna práva vyhrazena.