Kamerové systémy WiFi, IP, PoE IP a AHD - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Parkovací kamera s LCD ve zpětném zrcátku s fullHD 1080p přední kamerou - Cena: 1490 Kč

kamera do auta 4" LCD s couvací kamerou  

popis produktu
Obrazovka: 4" LCD
Úhel paprsku objektivu: 170 °
Rozlišení videa: Full HD1080P
včetně couvací kamery s propojovacím kabelem
TF karta: podpora vysokorychlostní třídy 10 TF karta od 8 GB do 32 GB (TF karta není součástí balení)

Funkce
 1. Detekce pohybu V pohotovostním režimu stiskněte dlouze tlačítko MENU pro vstup do režimu detekce pohybu. Když fotoaparát detekuje pohybové objekty, přejde do režimu videa. Pokud během 5 sekund neobdržíte žádné pohybové objekty, video se vypne.

2. G Senzor gravitace Vestavěný senzor crash (snímač G) ve fotoaparátu. Pokud dojde ke kolizi s vozidlem, dojde k  uzamčení video souborů. Uzamčené obrázky budou uloženy jako speciální soubor, tento soubor nebude přepsán.

3. Loop Recording Loop Záznamy budou uloženy na TF kartě s minutovou sekcí, když bude TF karta plná, přepsá předchozí záznamy.

4. Přehrávání Krátké stisknutí tlačítka Mode (Režim) se přepne do režimu přehrávání. Stisknutím tlačítka Nahoru nebo Dolů najděte soubor přehrávání a krátkým stisknutím tlačítka OK přehrajte. Pokud potřebujete ukončit režim přehrávání, stiskněte znovu tlačítko Mode.

5. Parkovací monitoring:  Když zapnete funkci monitorování parkovací plochy, pak  pokud senzor zaznamená mírné vibrace, kamera  se automaticky zapne a zaznamená video, pro pozdější kontrolu , co se s vozidlem dělo. kamera  zaznamená video po dobu 20 sekund a poté se vypne.

Balení:
1 x automobilová kamera
1 x montážní konzola
1 x nabíječka
1 x couvací kamerka
1 x propojovací kabel k couvací kameře 6m
1 x Uživatelská příručka

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D8010052.jpg D8010052 PRO415018010052

Copyright © 2020 ProdejKamer.cz. Všechna práva vyhrazena.