Kamerové systémy WiFi, IP, PoE IP a AHD - vše skladem, dodání do 2 dnů.

IP kamera WIP13G-CA30 1,3MPx 8mm - Cena: 890 Kč

IP kamera 1,3MPx 960P WIP13G-CA30

Kvalitní kovová IP kamera s venkovním krytím IP 66

rozměry:   190x78x78mm
hmotnost: 0.7kg

Obsah balení: 

Vlastnosti:

 

 popis:

kompatibilní se síťovými NVR videorekordéry s podporou Onvif například - NVR WNK-3208 8ch hybrid 3v1 (analog, AHD, IP)  

Funkce IR cut - filtr - tyto kamery jsou vybaveny IR-cut filtrem stejně jako standardní barevné kamery. Tím je zajištěna věrná reprodukce barev při snímání během dne. Při setmění dojde k automatickému mechanickému odsunutí (přepnutí) IR-cut filtru mimo obrazový senzor a současně se kamera přepne do černobílého režimu. Tím se dosáhne maximální citlivosti kamery v noci, navíc je kamera osazena 30 IR LED super diodami. "True day/night" kamery poskytují perfektní barevný obraz během dne a vysokou citlivost v noci.

Provádí kompresi videa H.264 další generace, jedná se o progresivní kompresi, která umožňuje vetší nasazení vysokého rozlišení video záběrů a má mnohem menší nároky na ukládací prostor a propustnost. H.264 potřebuje méně než polovinu místa a propustnosti, kterou požaduje MPEG4 a o 80% méně v porovnání s MJPEG. Standard H.264 se používá u smartphonů, video kamer a aplikací jako je Flash nebo QuickTime. Je budoucností v kompresi!! Investujete tedy do produktu, který nebude potřeba v krátké době měnit za nový!

IP kamera se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu díky vestavěné kvalitní optice a obrazovému čipu s vysokou citlivostí. Tato IP kamera má infrapřisvícení pro noční vidění, funkci fotoaparátu. Samozřejmostí je možnost vzdáleného dohledu z počítače v rámci vnitřní sítě nebo přes internet.

IP kameru lze sledovat přes běžný webový prohlížeč. Po přihlášení do uživatelského rozhraní můžete také sledovat obraz z kamery na monitoru počítače.

Využití této IP kamery je velmi široké a můžete ji využít jako bezpečnostní kameru, která Vám odešle e-mail i s fotografií po zachycení pohybu. Samozřejmě můžete IP kameru využít pro vzdálený dohled dětí nebo zaměstnanců přes internet. Můžete také sledovat např. stav zařízení na dálku apod.

Pokud nemáte NVR videorekordér, doporučujeme nainstalovat CMS "Milesight VMS Lite" (Central Managment Software pro záznam a sledování) na vašem PC a pro vyhledání a jednoduché nastavení IP kamery doporučujeme nainstalovat ONVIF Device Manager.

Je možné nastavit kameru i přes prohlížeč Internet Explorer do verze 10 s podporou Active X. Internet Explorer 11 a vyšší lze též použít, ovšem v kompatibilním módu verze IE 7 - 10.

 

Milesight VMS Lite (ONVIF kompatibilní) je bezplatný systém pro správu videa navržen pro práci s IP kamerami s cílem poskytnout video monitoring, nahrávání nastavení a funkce pro správu událostí. Milesight VMS Lite je zdarma a velmi snadno ovladatelný, intuitivní, se snadným přístupem k nejčastějších činností, jako je sledování živého videa, vyhledávání pomocí nahrávek a export videa a snímky. Je schopen integrovat s jinými zařízeními prostřednictvím ONVIF a můžete připojit až 64 kamer. Navrženy pro práci v systému Windows XP / 7 / Vista / Server 2000 / Server 2008. Při přihlášení Milesight VMS Lite, existují dvě výchozí uživatelská jména "admin" a "viewer". Dále jen "admin" uživatel má všechna provozní práva k nastavení, zatímco "viewer" uživatel nemá žádná práva k úpravě nastavení, ale pouze k prohlížení videa. Výchozí heslo je "password".

 

Vlastnosti Milesight VMS Lite: 

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D0812116.jpg D0812116 PRO415010812116

Copyright © 2020 ProdejKamer.cz. Všechna práva vyhrazena.