Kamerové systémy WiFi, IP, PoE IP a AHD - vše skladem, dodání do 2 dnů.

Bezdrátová sluchátka V33 s kovovým efektem modrý - Cena: 670 Kč

Originální sluchátka TWS  s dobíjecím boxem jsou první 100% funkční alterantivou ke sluchátkům Apple AirPods MV7N2ZM/A (A2032, A2031, A1602) s  nabíjecím pouzdrem. Tzn., že umí a disponují všemi funkcemi a vlastnostmi, jako sluchátka od Apple.

Vlastnosti

 

Nejvyšší řada sluchátek TWS je tu! Nové varianty TWS (alternativa k Apple AirPods s klasickým pouzdrem MV7N2ZM/A - A2032, A2031, A1602) jsou vylepšené ve všech směrech a blíže k variantě od Apple, než kdy dřív!

Tato sluchátka představují převratné pojetí bezdrátových sluchátek. Vyndáte je a můžete je rovnou použít se všemi svými zařízeními s podporou bluetooth.

Jakmile je dáte do uší, hned se připojí a obklopí vás plným, vysoce kvalitním zvukem. Jednoduše kouzelné.

Nastaví se jedním klepnutím, automaticky se zapínají a jsou neustále připravené k použití. Fungují skvěle, ať je používáte s iPhonem, Apple Watch, iPadem, Macem nebo jiným zařízením třeba s OS Android nebo Windows.

Díky pohybovému a optickému senzoru poznají, kdy je máte v uších a když ne, automaticky hudbu pozastaví a po nasazení ji opět spustí.

Díky ideální velikosti, ergonomickému tvaru a nízké hmotnosti skvěle padnou ženám, můžům i teenagerům. Nabízejí výborné pohodlí a jsou tak vhodné i na několikahodinové poslechy hudby.

Nabíjecí pouzdro

TWS AirPods i100 s nabíjecím pouzdrem se dají snadno nabíjet tak, že k nim připojíte kabel s konekorem Lightning, který najdete v balení.

Že se sluchátka nabíjejí, poznáte podle kontrolky na pouzdře. Ta svítí po dobu nabíjení modře. Plně nabitá a připravená sluchátka signalizuje zelená kontrolka.

Na cestách oceníte pouzdro s funkcí powerbanky. To má dostatek energie pro několik nabití sluchátek.

Výdrž sluchátek na jedno nabití se prodloužila až na 4 hodiny reálného poslechu hudby.

Další vlastnosti

Obsah balení

https://www.zako-import.cz/katalog_img/D0205005.jpg D0205007 PRO415010205007

Copyright © 2020 ProdejKamer.cz. Všechna práva vyhrazena.